Sukcesy Siatkarzy
Data: 24-05-2018 o godz. 22:09:04
Temat:


 19 maja 2018r. zakończyła się szósta edycja Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. Brały w niej udział kluby sportowe oraz szkoły z: Iłży, Wierzbicy, Zwolenia, Szydłowca, Wolanowa i Przysuchy. Drużyny rywalizowały w trzech kategoriach: „dwójki”, „trójki” i „czwórki”.
    Uczniowie PSP nr 2 w Przysusze występowali w kategorii „dwójek” i „czwórek”. Dziewczęta w kategorii „dwójek” w składzie: Katarzyna Głogowska, Paulina Olborska i Oliwia Skorupa zajęły II miejsce i wywalczyły srebrny medal. Chłopcy w kategorii „dwójek” w składzie: Kacper Polak, Jakub Kieszek i Mateusz Dyl nie dali szans przeciwnikom zajmując I miejsce i zdobywając złoty medal.
W kategorii „czwórek” dziewczęta w składzie: Jagoda Próchnicka, Kinga Duda, Zofia Swat, Lena Madziała, Zuzanna Wrona i Natalia Podsiadła zajęły III miejsce i zdobyły brązowy medal.
Chłopcy w tej samej kategorii w składzie: Hubert Urbańczyk, Błażej Arkabus, Jakub Kinas i Jakub Ziomek również zajęli III miejsce zdobywając brązowy medal.
W klasyfikacji łącznej wszystkich drużyn dziewczęta PSP nr 2 w Przysusze zajęły III miejsce, a chłopcy II miejsce.
Opiekunem drużyn jest pani Edyta Szymańska.


Artykuł jest z PSP2 Przysucha
http://psp2.superhost.pl

Adres tego artykułu to:
http://psp2.superhost.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=454